AEROFOTOGRAFIA – ZDJĘCIA I VIDEO 4K Z DRONA

Aerofotografia czyli po prostu zdjęcia "z lotu ptaka" polega na wykonywaniu zdjęć powierzchni terenu z dużych wysokości.

Analiza stanu upraw i inwentaryzacja szkód łowieckich - aerofotografia(3)

Fotografie lotnicze mogą być robione:

  • pod kątem na niewielkich wysokościach (zdjęcia ukośne)
  • prosto w dół ( zdjęcia pionowe wykorzystywane w fotogrametrii )
  • wieloma rodzajami, w zależności od przeznaczenia (zdjęcia kombinowane)

Czym jest technologia 4K?

4K to nowy lepszy zastępca technologii Full HD dla aparatów cyfrowych i grafiki komputerowej. Jest to kolejny duży krok w drodze do osiągnięcia maksymalnie wysokiej rozdzielczości graficznej szczególnie dla opracowań wielkoformatowych.  Oferuje on także, znacznie wyższą jakość obrazu, większą ilość detali a także znacząco lepszą responsywność. Nazwa formatu 4K pochodzi od szacowanej ilości pikseli wyświetlanych w linii poziomej wynoszącej 4000. Dzięki temu postępowi technologicznemu możemy dzisiaj wyświetlać obrazy w nawet czterokrotnie wyższej rozdzielczości niż poprzedni standard 1080p.

Już w połowie 2010 roku, Youtube stworzył możliwość korzystania ze standardu 4K.  Ze względu na ogromny potencjał tego formatu oraz jego dostępność na urządzeniach konsumentów, prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości będzie on standardem udostępniania plików cyfrowych video.

  • Analiza stanu upraw i inwentaryzacja szkód łowieckich - aerofotografia(6)
  • Analiza stanu upraw i inwentaryzacja szkód łowieckich - aerofotografia(5)
  • Analiza stanu upraw i inwentaryzacja szkód łowieckich - aerofotografia(4)

3DSKANGEO oferuje usługi  z zakresu aerofotografii jak i videofilmowania w technologii 4k. Nasze opracowania cechują  się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Wysokie wyniki uzyskujemy dzięki pracy na najwyższej jakości sprzęcie. Wykorzystywane przez nas  kamery cyfrowe mają szeroką paletę możliwości, zarówno pod względem rozdzielczości jak i liczby klatek na sekundę (nawet do 120 kl./s).

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas zleceniami tutaj.