SKANOWANIE 3D SŁUPA ENERGETYCZNEGO

SKANOWANIE 3D SŁUPA ENERGETYCZNEGO

 

Skanowanie laserowe 3D jest to jedna z najlepszych technik pomiarowych jakie można zastosować podczas inwentaryzacji słupa energetycznego. Skaning 3D jest to szybka i dokładna metoda pomiaru 3D dostarczająca kompleksowe dane o geometrii obiektu. 

3DSKANGEO oferuje pełny asortyment usług w zakresie inwentaryzacji takich obiektów.  Do celów inwentaryzacji wykorzystujemy wysoko - rozdzielcze zdjęcia  i wideo z drona. Wykonujemy panoramy 360 zarówno z powietrza jaki i poziomu gruntu.  W związku z oczekiwaniami naszych  klientów,  pozyskujemy  zdjęć termowizyjne sprzętem renomowanej marki Flir.

Dlatego dzięki wykorzystaniu tych technologii dostarczamy pełną informację o stanie i geometrii elementów słupa energetycznego.

Wykonane przez nas pomiary w formie chmury punktów można bezpośrednio wczytać do popularnych programów CAD. Udostępnione przez nas dane  można zlokalizować w dowolnym układzie współrzędnych. Dlatego pozyskane pomiary  przestrzenne 3D umożliwiają pełną analizę geometryczną konstrukcji i elementów danego słupa. 

Zapraszamy do zapoznania się naszą pełną ofertą usług.

www.3dskangeo.pl/uslugi/

Jeśli chcecie być na bieżącą zapraszamy na nasze media społecznościowe, a szczególności na FB.

https://www.facebook.com/3DSKANGEOPL/

https://g.page/3DSKANGEO_SKANOWANIE_3D?gm

 

Comments are closed.